Wardox Forte

Chemia przemysłowa

Home E Chemia Przemysłowa E Wardox Forte
Wardox Forte

OPIS

Do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych. Nadaje się do mycia przemysłowego cystern, silosów, kontenerów, zbiorników , urządzeń, itp.  Usuwa szybko i pewnie rdzę, zgorzeliny, kurz metalowy, sole, siarczany żelaza, sole filtracyjne, osady wapienne, itp.

WARDOX FORTE nadaje się szczególnie do zwalczania siarczanów żelaza w oczyszczalniach ścieków. Doskonale doczyszcza elementy aluminiowe i inne odporne na działanie silnych kwasów.

Produktu nie należy stosować na elementy ze szkła i inne nieodporne na środowisko kwaśne.

 

Mycie ręczne: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:10. Nanosić na czyszczone powierzchnie przy pomocy szczotki i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Urządzenia natryskowe: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:5. Natryskiwać na czyszczone powierzchnie przy użyciu urządzenia spryskującego i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Kąpiel zanurzeniowa: Rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:10, zanurzać czyszczone części na około 20 minut, przy temperaturze co najmniej 16oC, następnie spłukać wodą. Optymalna temperatura kąpieli 40-50oC.

Dostępne opakowania:

– pojemniki 20 L

 Produkt dostępny na zamówienie

Inne produkty chemii przemysłowej…

Zainteresowały Cię nasze produkty, masz pytania ?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób a otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania